Opublikowano Dodaj komentarz

Q10revolution w walce z Covid 19 . Żadna z osób stosujących regularnie Q10Revolution nie zaraziła się Covid 19

Wykonane ostatnio badania naukowe w Londynie , wyraźnie udowodniły , jak ważną rolę odgrywają prawidłowo funkcjonujące komórki i ich mitochondria w walce z COVID19 . Wirus ten rozprzestrzenił się na całym świecie co czyni go jedną z najgorszych pandemii w obecnym stuleciu. Wywołuje ją koronawirus 2 zespołu ostrej niewydolności oddechowej (SARS-Cov-2) , które powodują ogólnoustrojowe zapalenie i niewydolność wielonarządową.

Wyniki badań nie pozostawiają żadnych złudzeń i wynika z nich jasno , że każda z badanych osób zakażonych COVID19 miała potężne niedobory Koenzymy Q10 i NADH w organizmie , co spowodowało całkowite osłabienie systemu obronności organizmu czyli tzw układu immunologicznego .

Badania przeprowadziła grupa 6 międzynarodowych naukowców w składzie których znaleźli się : Francesca M.Trovato , Salvatore Napoli ,Kosh Agarwal , Mark J .McPhail , Saima Ajaz , Keshav K .Singh , a wyniki ich badań podano do publicznej wiadomości 6 stycznia 2021 roku. Cytuję treść : Celem badań było zbadanie zmian mitochondrialnych w żywych komórkach po zarażeniu się COVID 19 . W tym badaniu wykazaliśmy dysfunkcję mitochondriów i sugerujemy że osoby zarażone COVID 19 miały upośledzoną funkcję mitochondriów i deficyt energii komórkowej , co uprościło w dużym stopniu drogę wirusowi Sars Covid 19 . Natomiast ukierunkowanie na szlaki metaboliczne w mitochondriach może pomóc w zdefiniowaniu nowych strategii zwalczania COVID 19 .

Mitochondria są bardzo ważnymi organellami w naszych organizmach i pełnią rolę platformy dla wrodzonej sygnalizacji immunologicznej .Warto zauważyć , że odpowiedzi gospodarza na infekcje wirusowe zależą od funkcji mitochondriów . Sam mitochondrialny DNA działa jako wzór molekularny związany z niebezpieczeństwem .Jak wcześniej wykazano wirus SARS-Cov wpływa na funkcje mitochondriów oraz na ich przeżycie , dlatego ważne jest abyśmy zawczasu zadbali o prawidłowe funkcjonowanie naszych komórek i mitochondriów , by nie dopuścić do manipulowania funkcją mitochondrialną i tłumienia wrodzonej odporności .Badania wykazały także , że komórki obwodowe pacjentów z dodatnim wynikiem PCR miały zmniejszone maksymalnie oddychanie i pojemność rezerwową , co wskazuje na upośledzenie oddychania mitochondrialnego lub dysfunkcję mitochondriów . Od dawna jest wiadomo że stres oksydacyjny powoduje wiele chorób charakteryzujących się postępującą dysfunkcją mitochondriów . Przez błędny tok myślenia i zaniedbania dopuszczamy do spowodowania dysfunkcji mitochondriów przez co doprowadzamy do zaburzeń metabolicznych w organizmie . Dysfunkcja mitochondriów , stres oksydacyjny i stan zapalny mogą prowadzić do kompensacyjnego wzrostu syntezy i wydzielania FGF-21 . Odkrycia te wzmacniają obserwację , że dysfunkcja mitochondriów napędza ogólnoustrojową odpowiedź immunologiczną w patogenezie COVID – 19 .

Podsumowanie . Jak wykazały w/w badania w dniu dzisiejszym i czasach trwającej pandemii , aby skuteczniej niż do tej pory wesprzeć swój organizm powinno się zdecydowanie sięgnąć po sprawdzony już preparat mitochondrialno-komórkowy jak Q10 Revolution i zachęcać swoich bliskich i znajomych . Uświadomić sobie należy , że w tak trudnych czasach powinno się dokonać poważnej decyzji w zakupie koenzymu Q10 . Z naszej strony pragniemy przypomnieć istotną informację dotyczącą wchłanialności , co powinno pomóc każdemu w podjęciu decyzji .

Osoby , które przeszły Covid-19 objawowo bądź bezobjawowo zaczęły zmagać się z problemami dotyczącymi następstw po przejściu wirusa , a są to między innymi wypadanie włosów , ubytki w uzębieniu , ogólne osłabienie organizmu , brak energii , pogorszenie się koncentracji .Obecnie sięgnęły po preparat Q10Revolution i rozpoczęły nowy etap w życiu , który nazywamy szybkim powrotem do zdrowia .

Wchłanialność preparatów Q10

  • Najwyższą wchłanialność wykazują preparaty w płynnej formie
  • Kapsułki żelowe wykazują wchłanialnosć maksymalnie na poziomie 5%
  • tabletki natomiast wykazują najniższą wchłanialność gdyż jest to jedynie 3%
  • Obecnie dostarczenie odpowiedniej ilości i absolutnego minimum Koenzymu Q10 na dobę wynosi 300mg .
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *